Primarul verifica pregatirile pentru asfaltare din satul Solonet

This entry was posted in Stiri. Bookmark the permalink.

4 Responses to Primarul verifica pregatirile pentru asfaltare din satul Solonet

 1. Patrasca Nicoleta says:

  Felicitari!! Foarte frumos ma bucur pentru tot ce sa facut pana acum datorita primarului nostru si domnului profesor IONEL BORDEIANU

  • Patrasca Nicoleta says:

   D-LE profesor va felicit pentru tot ce faceti pentru ca datorita dv avem si noi la ce ne uita de peste hotare si ne mai alinam putin dorul de casa.VA MULTUMIM

 2. Patrasca Nicoleta says:

  Am vazut filmuletul cu asfaltarea drumurilor in satul solonet chiar mam bucurat foarte mult ca sa shimbat ceva in satul nostru .D_LE primar va felicit din suflet .

 3. Ionel Bordeianu says:

  Nicoleta… ma bucura comentariile tale scrise din suflet pentru primarul comunei, care transforma pe zi ce trece fata satelor cu facilitati ca la oras: apa, canalizare, asfalt. Multumesc si pentru cuvintele calde scrise la adresa mea, de a va tine la curent, prin imagini, cu tot ceea ce se petrece in comuna, ca si cum voi “ati vizita” in permanenta plaiurile natale si ati afla noutatile, fara cheltuieli si fara a mai intreba la telefon rudele “ce noutati au mai aparut prin sat”. Un amanunt sa-ti spun, cand mai vii din Portugalia la parinti sa ai pantofi cu tocul “cui ” ca … nu mai mergi prin gropi ca inainte, ci pe asfalt ca la oras.

Leave a Reply