O dorinta implinita

This entry was posted in Stiri. Bookmark the permalink.

2 Responses to O dorinta implinita

  1. Patrasca Nicoleta says:

    Domnule profesor felicitari pentru reportaj foarte frumos ma bucur pentru cetatenii din satul Traian si in acelasi timp as vrea sa multumesc si SF. parinte Ojog pentru tot efortul depus la ridicarea Sfintei biserici m-ear fi placut sa particip la Sfintirea bisericii dar din pacate nu se poate .Datorita dv domnule profesor avem si noi ocazia sa vedem tot ce se desfasoara in comuna noastra Dumnezeu sa va dea sanatate si mult succes in continoare Va multumim ca pentru noi de aici din departeare conteaza mult ne mai omoram putin dorul de tara noastra .Sanatate tuturor cetatenilor comunei bivolari

  2. Ionel Bordeianu says:

    Multumesc Nicoleta! Ma incurajezi in activitatea benevola ce o fac in folosul celor plecati din comuna.Sarut mana!

Leave a Reply