Ziua Comunei Bivolari

Prin contributia remarcabila a domnului Profesor Ionel Bordeianu, insufletita de o pasiune fara limite, toti bivolarenii aflati departe de casa parinteasca pot retrai mari emotii vazand locurile natale, rudele si vecinii, satul la moment de sarbatoare.

Va invitam sa urmariti aspecte din Bivolari din timpul sarbatorii comunei.

Multumiri Domnului Profesor Ionel Bordeianu!
This entry was posted in Stiri. Bookmark the permalink.

3 Responses to Ziua Comunei Bivolari

  1. archip alina monica says:

    foarte frumos ,multumim d-le primar,multumim d-le profesor…….multumim tuturor celor care au contribuit la realizarea acestui spectacol si au facut ca oameni sa se adune si sa se simta bine intr-un ambient frumos.eu nu am fost prezenta dar am trait aceleasi emotii ca si acei prezenti…….datorita acestor filmate,,,,,,

  2. Patrasca Nicoleta says:

    Multumim d_lui primar pentru acest spectacol realizat in comuna noastra dar si d-lui profesor pentru munca depusa la aceste reportaje foarte frumos mea placut spectacolul si am avut mari emotii ca am vazut rude ,prieteni ,frati si vecini care nu eam mai vazut de mult .D-le profesor va multumesc ca ati avut rabdare sa filmati ziua comunei chear daca a plouat ca am vazut ca era vremea urata . FELICITARI si mult succes mai asteptam ceva nou

  3. SALARIU RODICA says:

    FELICITARI at-i realizat foarte frumoase reportaje imi plac toate si ma bucur ca face-ti asa ceva pentru comuna.Feicitari PROF.IONEL BORDEANU si PROF.ECATERINA BORDEANU felicitari primarului LIVIU TEODORESCU felicitari preotului EMIL OJOG si tuturor celor ce fac lucruri de calitate.SANATATE si MULT NOROC in TOATE

Leave a Reply